Naše nová provozovna autolakovny společně s autoservisem vznikla v letošním roce 2017 a přináší Vám ty nejlepší služby k Vaší spokojenosti.

Díky moderní technologii, profesionálním materiálům i vlastním know-how ověřené praxí, oprava autolaku u nás trvá běžně 1-3 dny. Menší opravy laku provádíme přímo na voze bez demontáže dílů.

O vysoké kvalitě naší práce svědčí fakt, že lakujeme také předváděcí automobily z autosalonů nebo nové vozy poškrábané při převozu. Žádné kapky, přechody nebo mapy u nás nenajdete. Zaměstnáváme pouze lakýrníky s dlouholetou praxí.

Další důvody k Vaší spokojenosti:

  • Záruka na opravu je samožřejmostí — Zaručujeme, že budete s opravou spokojeni. Opravené místo okem nerozpoznáte. Na naší práci Vám dáváme vždy dlouhodobou záruku.
  • Ušetříte až 70 % běžné ceny — Cena opravy autolaku je až o 70 % nižší než u konkurence nebo autorizovaného servisu. Je to především díky úspoře času a materiálu (nelakujeme celý díl, ale pouze poškozené místo).
  • Pojištění Vašeho vozu po dobu opravy — Váš automobil je u nás pojištěn. Od okamžiku převzetí Vašeho vozu je jeho hodnota pojištěna u renomované pojišťovny proti poškození, znečištění či jiným nenadálým situacím.
  • Vyřídíme Vaši pojistnou událost ZDARMA — Pokuby byla způsobena škoda na Vašem laku v rámci pojistné události, zajistíme za Vás kompletní komunikaci a vyřížení s Vaší pojišťovnou. Můžete odjet ihned po opravě, opravu za Vás uhradí pojišťovna. Šetříme Váš čas i peníze.
  • Profesionální přístup — Na Vaší spokojenosti nám velmi záleží. Garantujeme Vám, že naši pracovníci se k Vám budou chovat vždy slušně a ochotně. Ať máte jakýkoli problém, dotaz či požadavek, neváhejte nás kdykoli kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.

Jak k nám

  • Hospodářský park, parcela K/275, České Velenice
  • GPS: 48.778482, 14.977272